Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Home

Search Our Site

E-mailová adresa na doručenie žiadosti o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať dňa 29. februára 2020:obec@valaliky.sk

E-mailová adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať dňa 29. februára 2020: obec@valaliky.sk

Plocha na vylepovanie plagátov pre voľby do NR SR 2020.

Utvorenie volebných okrskov a určenie volebných miestností:

Menovanie zapisovateľov Okrskových volebných komisii:

Žiadosť o voľbu poštou pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2020 voliča, ktorý má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a v čase volieb sa zdržiava mimo jej územia:

E-mailová adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky:

INFORMÁCIE PRE VOLIČA:

i 5840031

V sobotu 29.2.2020 sa konali voľby do Národnej rady Slovenskej republiky. Pre občanov obce Valaliky boli zriadené tri  okrsky. Okrsok č. 1 pre časť Buzice, okrsok č. 2 pre časť Bernátovce (v Materskej škole na Hlavnej ulici) a okrsok č. 3 pre časť Všechsvätých a Košťany (na Obecnom úrade Valaliky).

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo