Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Úmrtná matrika

Search Our Site

Vážení občania prajem Vám príjemné popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy: 

Súkromná podnikateľka ponúka profesionálne tepovanie, čistenie sedačiek, kobercov, matracov a rôzne iné. Ďalej ponúka tepovanie aut - umytie  a tepovanie interieru, oživenie lesku plastov a iné. Objednávky a bližšie informácie získate na t.č 0940 362 334.

Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba.  

Pozývame Vás na Futbalový turnaj obce Valaliky, ktorý sa uskutoční v sobotu 25.júla 2020 od 9.00 do 15.00 hod. na Futbalovom ihrisku vo Valalikoch. Pre deti sú pripravené šlapacie autíčka a skákací hrad. Príďte sa zabaviť a povzbudiť svojich favoritov.

Oznamujeme občanom, že od 13. do 24.7.2020 bude v obci Valaliky súkromná kominárska firma  kontrolovať a čistiť komíny. Kontrola komínov sa začne od Geče (Košťany, Všechsvätých, Bernátovce, Buzice). Orientačná cena za vyčistenie a kontrolu komína v rodinnom dome je 10 €. Bližšie informácie získate na internetovej stránke obce www.valaliky.sk

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

Obecný úrad

Obec Valaliky
Poľná 8
044 13

logo