Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Úmrtná matrika

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné  popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

Čitateľov Obecnej knižnice Valaliky upozorňujeme, že knižnica bude od pondelka 25. októbra do piatku 5. novembra zatvorená.

Súkromný pestovateľ Jozef Sedlák z Okružnej 64 ponúka na predaj 10 kilové vrece rezanej kapusty po 5 €. Kapustu si môžete objednať na Okružnej č. 64 alebo na t.č. 0915 567 552

Milí spoluobčania,

Slovenská pošta vám oznamuje, že služba Rýchly výber, ktorú poskytuje na všetkých svojich pobočkách je teraz možná už od sumy 5 eur.

Táto jednoduchá služba umožňuje vybrať peniaze z platobnej karty hociktorej banky, aj zahraničnej, podobne ako z bankomatu. Pošta tak nahrádza bankomat v obciach, kde žiadny nie je. Stačí, keď na pošte predložíte platobnú kartu a svoj doklad totožnosti. Naraz si môžete vybrať hotovosť od 5 do 1000 eur presne na cent podľa vašej potreby. Poplatok za Rýchly výber začína už od jedného eura za jeden výber.

Využite Rýchly výber, príďte si vybrať peniaze ako z bankomatu na našu poštu!

Od pondelka 4. októbra 2021 do piatku 22. októbra 2021 budeme zbierať orezané konáre. Domácnosť, ktorá má záujem o zber odpadu nahlási a dohodne si termín pristavenia kontajneru na tel. čísle 0903 721 158, 055/6999824 alebo osobne v prevádzkarni na Kostolnej ulici. V dohodnutom termíne vám privezieme kontajner, ktorý si každá domácnosť musí sama naplniť tzn, že kontajner už nebudú napĺňať zamestnanci obce. Prosíme vás, aby ste konáre pred naložením do kantajnera porezali na menšie časti a až následne nahádzali do kontajnera. KONÁRE NEVYKLADAJTE PRED BRÁNY.

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo