Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Doprava do obce

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné marcové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

Z dôvodu poruchy na motorovom vozidle sme prerušili zber orezaných konárov. O obnovení zberu konárov vás budeme informovať. Za pochopenie ďakujeme.

Práve prebieha 12. kolo skríningového testovania, ktoré bude ukončené o 19.00 hod. Dnes priebežne testujú štyri tímy. Zajtra, v nedeľu testovať nebudeme. Upozorňujeme vás, že potvrdenia, ktoré boli vydávané minulú sobotu čiže 3. apríla 2021 majú platnosť len jeden týždeň. Dnešné potvrdenie je platné 14 dní. Ak ste nedostali sms s výsledkom testu kontaktujte nás na t.č. 055/20208952 alebo na email: matus.mati12@gmail.com. Upozorňujeme vás, že budúci víkend (17.a 18.4.2021) v KD Valaliky  pravdepodobne testovať nebudeme.

Vážení občania, ak máte záujem o rýchly a neobmedzený gigabitový optický internet a k tomu najbohatšiu digitálnu TV zadarmo a to aj  s programami v 4K rozlíšení napríklad už aj Eurosport 4K ako prví na Slovensku Vám tieto možnosti prináša operátor ANTIK.  Pre viac info volajte Antik na 055 30 12345 alebo si kliknite na www.antik.sk/akcie

 

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo