Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Prenájom priestorov

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné februárové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:  Tento víkend 13. a 14.2.2021 sa uskutoční 4. kolo skríningového testovania. V sobotu budú testovať 4 tímy od 8.00 hod. bez prestávky do 18.00 hod. V nedeľu budú testovať dva tímy od 13.00 bez prestávky do 18.00 hod. Na testovanie potrebujete občianský preukaz, deti do 15 rokov preukaz poistenca a vaše telefónné číslo.

Vážení spoluobčania, vyzývame vás, zúčastnite sa Sčítania obyvateľov,  ktoré sa začne 15.2.2021. Sčítajte sa sami v pohodlí domova a bezpečne prostredníctvom svojho počítača, tabletu či mobilného telefónu. Elektronický formulár pre sčítanie nájdete na stránke www.scitanie.sk  alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu. Podrobnejšie informácie získate zavolaním na obec alebo na call centrum 02/20 92 49 19.  Prosíme obyvateľov, pomôžte sčítať sa svojim starším spoluobčanom, ak vás o to požiadajú.

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo