Sekretariát

Search Our Site

Vážení občania prajem Vám príjemné popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

VSD, a.s. Košice upozorňuje občanov, že budú jej pracovníci od stredy 1. júla do soboty 4.júla 2020 vykonávať ročný odpočet elektriny. Preto žiadame občanov, aby sprístupnili elektromery a zatvorili psov.

Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba.

VSD, a.s. Košice informuje občanov, že bude v dňoch 15. a 16.7.2020 vždy od 8.10 do 16.30 hod obci VALALIKY  prerušená distribúcia elektriny v úseku: celé ulice Plotová, Staničná, Malá, Športová, Poľná okrem č.d. 10, časti ulíc: ul. Abovská č.d. 1, ul. Hlavná od č.d. 69 po č.d. 147 nepárne, od č.d. 130 po č.d. 192 párne, od č.d. 167 po č.d. 213 nepárne, od č.d. 196 po č.d. 288 párne, od č.d. 219 po č.d. 239 nepárne, Valaliky č.d. 242, 245, základná škola, materská škola, bytové domy pri základnej škole, obecný úrad, dom smútku.

Práca v Európe

eures