Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Sekretariát

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné marcové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

Z dôvodu poruchy na motorovom vozidle sme prerušili zber orezaných konárov. O obnovení zberu konárov vás budeme informovať. Za pochopenie ďakujeme.

 V sobotu  17. apríla 2021 sa uskutoční 13. kolo skríningového testovania, určeného prioritne pre školskú infraštruktúru, tzn. zákonných zástupcov žiakov, žiakov vyšších ročníkov a zamestnancov škôl (materská,základná,stredná), ktorí potrebujú potvrdenie platné jeden týždeň. Pre ostatných občanov platí, že testy uskutočnené po 05.04.2021 majú platnosť 14 dní. Otestujeme však všetkých občanov, ktorí potrebujú testy s  platnosťou 7 dní. V sobotu 17.4.2021 budú  testovať dva tímy len  vo veľkej sále KD Valaliky v čase od 8.00 hod. do 19.00 hod.

Vážení občania, ak máte záujem o rýchly a neobmedzený gigabitový optický internet a k tomu najbohatšiu digitálnu TV zadarmo a to aj  s programami v 4K rozlíšení napríklad už aj Eurosport 4K ako prví na Slovensku Vám tieto možnosti prináša operátor ANTIK.  Pre viac info volajte Antik na 055 30 12345 alebo si kliknite na www.antik.sk/akcie

 

 

 

Čistiareň peria      Košice  

Ponúka čistenie peria od prachu a nečistôt. Perie antibakteriálne zaparujeme, čím sa likvidujú roztoče a mikróby.

Šijeme paplóny, periny,  vankúše rôznych rozmerov podľa vašich požiadaviek. Na výber ponúkame rôzne druhy sypkovín a farebné angíny vysokej kvality.

 Pre vaše  perie zadarmo prídeme  priamo  k vám domov a hotové výrobky Vám domov aj dovezieme stačí zavolať na telefóne  číslo  0905 267 750 a my prídeme  k vám. Neváhajte a zavolajte ihneď k dnešnej objednávke dostanete darček  zdarma .   Opakujem  telefónne  číslo  0905 267 750.

Obvodné oddelenie Policajného zboru Čaňa upozorňuje majiteľov motorových vozidiel na množiace sa prípady krádeží katalyzátorov z aut zaparkovaných na verejných priestranstvách pred rodinnými domami.  Občanom preto odporúčame, aby svoje motorové vozidlá parkovali vo vlastných dvoroch.   Prípadné podozrivé konanie prosím nahláste na telefónnom čísle 158.

 

 

Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových  cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba.  

 

Regionálna veterinárna a potravinová správa Košice-okolie preto opätovne dôrazne vyzýva  všetkých chovateľov ošípaných, ktorí doposiaľ nie sú registrovaní, aby vykonali registráciu svojho chovu (aj jeden kus ošípanej určenej pre domácu spotrebu) v termíne do 23.10.2020 na  Regionálnej veterinárnej a potravinovej správe Košice-okolie, Kukučínova 24, Košice. Po tomto termíne bude vykonaná úradná kontrola a v prípade nesplnenia si tejto povinnosti orgán veterinárnej správy uloží fyzickej osobe pokutu do výšky 400 €.

 

Dovoľujeme si požiadať klientov Obecného úradu Valaliky, aby v záujme predchádzania vzniku a šírenia ochorenia Covid – 19 zvážili osobnú návštevu úradu a pokiaľ je to možné, aby využili bezkontaktnú formu vybavenia či už telefonicky alebo e-mailom.  

Úradné hodiny na Obecnom úrade Valaliky:

Pondelok:           7.30. – 12.00 hod., 13.00 – 15.30 hod.

Streda:                7.30 – 12.00 hod., 13.00 – 18.30 hod.

Štvrtok:               7.30 – 12.00 hod., 13.00 – 15.30 hod.

Piatok:                7.30 – 12.00 hod.

Úradné hodiny na stavebnom úrade:

Streda:                 7.30 – 12.00 hod., 13.00 – 18.00 hod.     

Vstup do budovy obecného úradu je možný výlučne za dodržania týchto hygienických opatrení:

  • - použitie ochranného rúška,
  • - dezinfekcia rúk pri vstupe do budovy,
  • - dodržiavanie vzdialenosti medzi osobami nežijúcimi v spoločnej domácnosti minimálne 2 metre.

 

Členovia miestnej občianskej poriadkovej služby upozorňujú obyvateľov obce nato, že v poslednom období vo zvýšenej miere pribúdajú krádeže pri rodinných domoch. Odcudzené bolo šatstvo, koberce, bicykle a iné veci. Vyzývame Vás preto, aby ste si chránili svoj majetok, a to najmä zatváraním plotových brán už v podvečerných hodinách a nevpúšťaním cudzích osôb na svoj pozemok. V prípade potreby sa môžete obrátiť na členov hliadky na telefónnych číslach: 0950 838 962 alebo 0950 838 961.

 Žiadame obyvateľov obce, aby nenechávali po uliciach pobehovať svojich psov, aby si ich zabezpečili na vlastných pozemkoch. Buďte ohľaduplní k svoji susedom.

 

 Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových  cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba.

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo