Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Športové podujatia

Search Our Site

Pohar starostu 2019

Keď v roku 1981 miestny národný výbor prišiel s nápadom uskutočniť futbalový turnaj neaktívnych hráčov z jednotlivých častí Valalík a aj za účasti družstiev z Geče a Kokšov-Bakše, všetci sa z neho tešili. V spomínanom roku sa uskutočnil prvý ročník turnaja. Odvtedy už uplynulo 38 rokov a každý rok bol turnaj ťahákom pre občanov obce. Posledné tri ročníky to už tak nie je. Dva krát sa turnaja nezúčastnili chlapci z Košťan a v tomto roku k nim pribudli aj hráči Bernátoviec a čo najviac zaráža aj hráči z Buzíc. Keď v prvých ročníkoch turnaj sprevádzal futbalový ošiaľ, v poslednom čase ostal z atmosféry spred niekoľkých rokov len slabý odvar.

IMG 43078Pohar starostu obce Valaliky 2018 vitazne muzstvo z VsechsvatychV nedeľu 24.júna 2018 sa na futbalovom ihrisku uskutočnil 38.ročník futbalového turnaja O pohár starostu obce Valaliky, v ktorom sa stretli mužstvá z Buzíc, Bernátoviec a Všechsvätých. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo z Všechsvätých. Najlepším strelcom bol Vladimír Palenčár, ktorý strelil za mužstvo Bernátoviec tri góly. Výsledky zápasov: Buzice:Všechsvätých - 1 : 2, Buzice:Bernátovce - 5 : 2, Všechsvätých:Bernátovce - 3 : 3.

hokej radost vitazov okMužstvo Všechsvätých vyhralo turnaj o Pohár starostu obce Valaliky v ľadovom hokeji, ktorý sa odohral na zimnom štadióne v Čani. Vo finále (20.1.2018) porazilo mužstvo Všechsvätých pretekárov Košťan, po samostatných nájazdoch 6:5. V zápase o tretie miesto vyhralo mužstvo Bernátoviec nad Buzicami 8 : 2. Najlepší strelec turnaja bol Lukáš Baroš (5 gólov), najlepším brankárom sa stal Matúš Kováč. Cenu sympatie získal Adam Ridarčík.

DX0B57319Sportove dni obce vyhodnotenie s programomÚvodným blokom osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o našej obci boli v dňoch 7.-9.6.2018 Športové dni obce Valaliky.Vo štvrtok sa o medaily stretli v rôzných športoch (futbal, hádzaná, vybíjaná) žiaci a učitelia základnej školy. Vyrcholením dopoludnia bol štafetový narodeninový beh za obec, v ktorom odbehli žiaci, učitelia aj vedenie školy spolu 770 okruhov za každý rok obce. V piatok sa do športových súťaží zapojili aj deti Materskej školy Valaliky. Zvíťazil každý, kto sa zúčastnil. Po športových výkonoch deti dostali sladké odmeny. V piatok večer sa na štart Behu od stuničky ku studničke postavilo rekordných 62 bežcov. V sobotu dopoludnia  na futbalovom ihrisku, pod vedením Jaroslava Janočka, sa odohral minifutbal a v športovej hale dohliadal na regulérny priebeh stolnotenisového turnaja pán Ladislav Andor.

Pohár starostu obce vo futbale V nedeľu 25. júna sa konal už 36. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce. V športovom zápolení sa stretli mužstvá z troch miestnych častí Buzice, Bernátovce a Všechsvätých. Muži z Košťan tentokrát v súťaži chýbali, nakoľko sa im nepodarilo zabezpečiť dostatočný počet hráčov. Víťazmi turnaja sa stali hráči zo Všechsvätých a najlepším strelcom bol Michal Borták.

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

Obecný úrad

Obec Valaliky
Poľná 8
044 13

logo