Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Športové podujatia

Search Our Site

IMG 6800Pohar starostu obce 2020 vitazne BernatovceNa zimnom štadióne v Čani odohrali naši muži turnaj O pohár starostu obce Valaliky 2020.Turnaj vyhralo mužstvo Bernátoviec, keď porazilo mužstvo Buzíc 4 : 3. Na treťom mieste skončilo mužstvo Košťan, keď vyhralo nad mužstvom Všechsvätých 4 : 3. Najlepším strelcom turnaja sa stal Dušan Gilla ml., ktorý strelil tri góly. Najsympatickejším hráčom turnaja bol vyhlásený Adam Bačo z mužstva Buzíc.

Pohar starostu 2019

Keď v roku 1981 miestny národný výbor prišiel s nápadom uskutočniť futbalový turnaj neaktívnych hráčov z jednotlivých častí Valalík a aj za účasti družstiev z Geče a Kokšov-Bakše, všetci sa z neho tešili. V spomínanom roku sa uskutočnil prvý ročník turnaja. Odvtedy už uplynulo 38 rokov a každý rok bol turnaj ťahákom pre občanov obce. Posledné tri ročníky to už tak nie je. Dva krát sa turnaja nezúčastnili chlapci z Košťan a v tomto roku k nim pribudli aj hráči Bernátoviec a čo najviac zaráža aj hráči z Buzíc. Keď v prvých ročníkoch turnaj sprevádzal futbalový ošiaľ, v poslednom čase ostal z atmosféry spred niekoľkých rokov len slabý odvar.

IMG 43078Pohar starostu obce Valaliky 2018 vitazne muzstvo z VsechsvatychV nedeľu 24.júna 2018 sa na futbalovom ihrisku uskutočnil 38.ročník futbalového turnaja O pohár starostu obce Valaliky, v ktorom sa stretli mužstvá z Buzíc, Bernátoviec a Všechsvätých. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo z Všechsvätých. Najlepším strelcom bol Vladimír Palenčár, ktorý strelil za mužstvo Bernátoviec tri góly. Výsledky zápasov: Buzice:Všechsvätých - 1 : 2, Buzice:Bernátovce - 5 : 2, Všechsvätých:Bernátovce - 3 : 3.

IMG 6547 radost vitaznych Buzic

Turnaj O pohár starostu obce Valaliky v ľadovom hokeji vyhrali hráči Buzíc, keď porazili v dramatickom finále mužstvo Všechsvätých 1 : 0. Tretie miesto si vybojovalo mužstvo z Košťan, keď porazilo Bernátovce 3 : 2. Najlepšími strelcami sa stali Dušan Horváth ml. (Buzice) a Lukáš Baláž (Všechsvätých) s troma strelenými gólmi. Cenu sympatie získal Peter Petrillák zo Všechsvätých.

DX0B57319Sportove dni obce vyhodnotenie s programomÚvodným blokom osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky o našej obci boli v dňoch 7.-9.6.2018 Športové dni obce Valaliky.Vo štvrtok sa o medaily stretli v rôzných športoch (futbal, hádzaná, vybíjaná) žiaci a učitelia základnej školy. Vyrcholením dopoludnia bol štafetový narodeninový beh za obec, v ktorom odbehli žiaci, učitelia aj vedenie školy spolu 770 okruhov za každý rok obce. V piatok sa do športových súťaží zapojili aj deti Materskej školy Valaliky. Zvíťazil každý, kto sa zúčastnil. Po športových výkonoch deti dostali sladké odmeny. V piatok večer sa na štart Behu od stuničky ku studničke postavilo rekordných 62 bežcov. V sobotu dopoludnia  na futbalovom ihrisku, pod vedením Jaroslava Janočka, sa odohral minifutbal a v športovej hale dohliadal na regulérny priebeh stolnotenisového turnaja pán Ladislav Andor.

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo