Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Drobné stavby, stavebné úpravy, udržiavacie práce - ohlásenia

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné marcové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

Z dôvodu poruchy na motorovom vozidle sme prerušili zber orezaných konárov. O obnovení zberu konárov vás budeme informovať. Za pochopenie ďakujeme.

 V sobotu  17. apríla 2021 sa uskutoční 13. kolo skríningového testovania, určeného prioritne pre školskú infraštruktúru, tzn. zákonných zástupcov žiakov, žiakov vyšších ročníkov a zamestnancov škôl (materská,základná,stredná), ktorí potrebujú potvrdenie platné jeden týždeň. Pre ostatných občanov platí, že testy uskutočnené po 05.04.2021 majú platnosť 14 dní. Otestujeme však všetkých občanov, ktorí potrebujú testy s  platnosťou 7 dní. V sobotu 17.4.2021 budú  testovať dva tímy len  vo veľkej sále KD Valaliky v čase od 8.00 hod. do 19.00 hod.

Vážení občania, ak máte záujem o rýchly a neobmedzený gigabitový optický internet a k tomu najbohatšiu digitálnu TV zadarmo a to aj  s programami v 4K rozlíšení napríklad už aj Eurosport 4K ako prví na Slovensku Vám tieto možnosti prináša operátor ANTIK.  Pre viac info volajte Antik na 055 30 12345 alebo si kliknite na www.antik.sk/akcie

 

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo