Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ochrana osobných údajov

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné marcové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

Tento víkend 6. a 7.3.2021 sa uskutoční 7. kolo skríningového testovania. V sobotu budú testovať tri tímy len vo veľkej sále KD Valaliky (vstup je zo zadnej strany KD - terasy) od 8.00 hod. do 17.45 hod. Vo vestibule KD sa testovať nebude. V čase poludňajšej prestávky bude testovať iba jeden tím. V nedeľu budú testovať dva tímy vo veľkej sále KD Valaliky od 13.00 do 17.45 hod. Na testovanie potrebujete občiansky preukaz, deti do 15 rokov preukaz poistenca a vaše telefónne číslo.

Práve prebieha Sčítanie obyvateľov 2021. Ak ste sa ešte nesčítali sčítajte seba, Vaše deti a pomôžte sčítať sa aj svojím príbuzným alebo blízkym na www.scitanie.sk. Každé dieťa musí byť sčítané samostatne pod svojím rodným číslom.
Sčítanie sú povinní vyplniť tak štátni občania žijúci doma a v zahraničí, ako aj cudzí občania s trvalým či prechodným pobytom v Slovenskej republike.
Sčítanie bude prebiehať len do 31. marca 2021. Ďakujeme.

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo