Chceme Vás poprosiť o využitie parkoviska pri OÚ, aby ste nevchádzali autami až k areálu MŠ. Predmetné dopravné značenie je tam umiestnené kvôli predchádzaniu kolíznym situáciám, ako aj kvôli zvýšeniu bezpečnosti Vás rodičov a hlavne detí.
V prípade pravidelného porušovania ZÁKAZU VJAZDU, obec Valaliky bude nútená sankcionovať vodičov/držiteľov automobilov v rámci objektívnej zodpovednosti.
Ďakujeme za pochopenie a ohľaduplnosť.